Nowoczesne osiedle

Nowoczesne osiedle

bartycka

Zielony zakątek
w sercu Warszawy

Inwestycja Bartycka 49 Apartamenty powstanie nieopodal ścisłego centrum Warszawy, w dzielnicy Mokotów, na osiedlu Siekierki. To wyjątkowe miejsce łączy walory skąpanej w zieleni okolicy z bliskością Śródmieścia.

Ulica Bartycka to obecnie jedno z bardziej prestiżowych miejsc na mapie Warszawy. Dynamiczne centrum stolicy jest na wyciągnięcie ręki, a jednocześnie najbliższe otoczenie Dolnego Mokotowa zapewnia spokój i czarujący klimat nadwiślańskiego zacisza. Doskonałe połączenie z innymi dzielnicami miasta oraz sąsiedztwo sklepów, placówek edukacyjnych i terenów zielonych sprawiają, że Bartycka 49 Apartamenty to idealne miejsce dla par i rodzin z dziećmi.
bartycka

Wszystko, czego
potrzebujesz

Bartycka 49 Apartamenty doskonale połączy atuty życia w centrum miasta i kameralnej przestrzeni mieszkalnej. Okolice inwestycji są wspaniale rozwinięte pod względem potrzebnej na co dzień infrastruktury. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, restauracje i obiekty handlowo-usługowe, a także ośrodki zdrowia, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie. W atrakcyjnej okolicy, która sprzyja życiu rodzinnemu oraz rozwojowi osobistemu i zawodowemu, każdy znajdzie coś dla siebie. Działają tu dom kultury, kluby fitness, szkoły tańca i języków obcych. Na łyżwy i koncert można się wybrać na pobliski Torwar. Kilka kroków od brzegu Wisły – raju dla rowerzystów i biegaczy – rozrywkę zapewnia Port Czerniakowski. Nieopodal zacumowanych przy przystani starych barek można zajrzeć do licznych restauracji lub do klubokawiarni, w której organizowane są spektakle teatralne pod chmurką, imprezy muzyczne i rozmaite warsztaty. Tuż obok inwestycji rozpościera się Park Akcji „Burza” z urokliwymi alejkami. Z jednej strony zachwyca Wisła, z drugiej – leżące nieopodal Łazienki Królewskie.

Wszędzie blisko

Dogodna lokalizacja inwestycji Bartycka 49 Apartamenty umożliwia łatwy dojazd samochodem i komunikacją publiczną zarówno w inne części Warszawy, jak i na tereny podmiejskie. Inwestycja powstanie w pobliżu istotnych węzłów komunikacyjnych, które prowadzą do kluczowych punktów miasta i łączą się z głównymi arteriami wylotowymi, prowadzącymi na północ, do Łomianek i wyjazdu na Gdańsk, oraz na południe, do Konstancina-Jeziorny. W przeciągu niespełna 10 minut można dostać się do najbliższej stacji metra. Podróż do Złotych Tarasów lub na Aleje Jerozolimskie zajmie kwadrans. Przy ul. Bartyckiej znajdują się przystanki autobusowe, natomiast ze skrzyżowania z ul. Czerniakowską kursują autobusy dzienne oraz dwie linie nocne. Dogodne połączenia pozwalają sprawnie dostać się do różnych dzielnic Warszawy. Przejazd w okolice Zamku Królewskiego zajmuje jedynie 10 minut, a na Saską Kępę, przez Most Łazienkowski – tylko 12 minut. Dzięki miejscowym planom rewitalizacji, w przyszłości wzdłuż wyremontowanej ul. Bartyckiej, powstanie ścieżka rowerowa.
zamknij
Wyślij zawartość schowka
na swój email